30.05.2018р.

ОГОЛОШЕННЯ

ТЗОВ «ЛАЙТФУЛ» повідомляє про необхідність встановлення «зеленого» тарифу для наземної мережевої сонячної електричної станції «Енергетичні поля СЕС Терновиця Сонячна-2» загальною номінальною потужністю 5797?44 кВт, яка знаходиться за адресою: 81060, Україна, Львівська область, Яворівський район, с. Терновиця.

 

Тариф для об’єкта електроенергетики, що виробляє електричну енергію з енергії сонячного випромінювання наземними об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких не перевищує 10 МВт встановлюється на підставі норм Закону України «Про альтернативні джерела енергії» на рівні роздрібного тарифу для споживачів другого класу напруги на січень 2009 року (який складав 58,46 коп. за 1 кВт·год.) помноженого на коефіцієнт «зеленого» тарифу для електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання в розмірі 2,79 та не може бути менший за фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу, який на дату останнього у кожному кварталі засідання НКРЕКП, перераховується у національну валюту за середнім офіційним валютним курсом Національного банку України за останніх 30 календарних днів, що передують даті такого засідання. Фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу для суб’єктів господарювання та приватних домогосподарств встановлюється шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно з Законом, станом на 01 січня 2009 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на зазначену дату.

Інформацію про намір встановлення «зеленого» тарифу розміщено для ознайомлення громадськості на  сайті ТЗОВ «ЛАЙТФУЛ»

Відкрите обговорення відбудеться 15.06.2018 року о 17-00 в приміщенні Терновицької сільської ради (81060, Україна, Львівська область, Яворівський район, с.Терновиця ).

Зауваження та пропозиції всіх зацікавлених осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на електронну скриньку office@tks.ua