Сонячна Україна 2018 – міжнародна виставка сонячної енергетики.

 

Solar Ukraine 2018 — перша міжнародна виставка, присвячена генерації та використанню сонячної енергії в Україні. Відбудеться одночасно з elcomUkraine 2018 на території ВЦ «КиївЕкспоПлаза»(Київ, вул. Салютна 2-Б).

SOLAR Ukraine 2018 відбудеться 17 – 20 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» одночасно з Elcom Ukraine, наймасштабнішою виставкою в галузі енергетики України.

В останні роки в Україні інтенсивно розвивається один із напрямів відновної енергетики — сонячна енергетика. Початок цьому було покладено в 2009 р. з моменту прийняття на державному рівні пакету законодавчих актів, що забезпечують гарантії, умови і преференції виробникам обладнання і технологій, інсталяторам, юридичним і фізичним особам всіх форм власності, які експлуатують енергію сонця, як для власних потреб, так і для бізнесу.

Діюча в Україні державна програма «Зелений тариф» ставить собі за мету стимулювати суб'єкти господарювання усіх форм власності використовувати поновлювані джерела енергії. На сьогодні ставка «зеленого тарифу» в Україні є однією з найвищих у світі, виплати прив'язані до курсу євро. Повністю сформована і функціонує система взаємовідносин держави і об'єктів генерації електроенергії всіх форм власності в частині продажу, обліку та розрахунків за електроенергію, отриману з енергії сонячного випромінювання.

SOLAR Ukraine 2018 - представить: сонячні фотоелементи та модулі; інвертори; системи зберігання сонячної енергії; системи моніторингу, вимірювання та управління; сонячні прилади; PV-компоненти; монтажні системи і пристосування; матеріали і компоненти для виробництва сонячних фотоелементів; сонячні електростанції; експлуатацію та технічне обслуговування сонячних електростанцій; проектування і розробку сонячних електростанцій.

Цільова аудиторія виставки: компанії виробники обладнання для сонячної генерації; підприємства інсталятори сонячних станцій; підприємства, що здійснюють девелопмент з використанням сонячних технологій; представники страхових і банківських інституцій; організації, які реалізують комплексні рішення в сонячній генерації; підприємства, які розробляють технології монтажу сонячних елементів; суб'єкти господарювання всіх форм власності, які використовують сонячну генерацію для власних потреб; фінансові компанії, фонди, котрі інвестують в сонячну генерацію.

 

Докладніше про умови участі у виставці SOLAR Ukraine 2018 — на сайті http://solarukraine.com.ua.

 

Начало формы